Prins Guus van Stiphout -  2019

Prins der Bemmels

Adjudante Sara - 2019 Bemmels

 

Sjansbal 2019

logo Boetiek Srpoet.jpg logo Cooymansautos.jpg logo Croy.jpg logo DKS.jpg logo EP Gruijters.jpg logo GS staalwerken groep.jpg logo Jumbo Ralf Gijsbers.jpg logo Puntzakfriet.jpg logo Rabobank.jpg logo Roefs Taxaties.jpg logo Romonesco.jpg logo de Greef.jpg

 

Beste Spurriezeiers en Spurriezeierinnekes,

Elk jaar wordt er door het bestuur van De Spurriezeiers D'n Oitskieter uitgereikt.

Deze is in 1998 ingevoerd om een persoon die zich bijzonder heeft inegzet of in positieve zin is opgevallen te eren met een aparte onderscheiding. Dit kan varieren van bijvoorbeeld het bouwen van een carnavalswagen tot de sfeermaker zijn op al onze evenementen. Deze onderscheiding wordt tijdens onze algemene ledenvergadering uitgereikt.

D'n Oitskieter is reeds uitgereikt aan:

1998          Nol van Bilsen

1999          Toon Bloks

2000          Toine Amijs

2001          Adri van der Weijden

2002          Willy Thijssen

2003          Sander van Esdonk en Maarten van Dijk

2004          De Boezemvrienden

2005          Huib Raijmakers

2006          Niet uitgereikt

2007          Marcel van Osch

2008          Maarten Bloks en Bart Adriaans

2009          Bianca Romonesco en Evelyn van Helden

2010          Jorg van Stiphout

2011          Robert Adriaans

2012          Niet uitgereikt

2013          Mark Essers

2014          Niet uitgereikt

2015          Eef Luyben

2016          Niet uitgereikt

2017          Sjansbalcommissie 2017

2018          Ester Luyben en Sylvievan Dijk

 

  Ledenlijst Club van 111  
  Naam Tussenvoegsel Voorletters    
           
1 Adriaans   R.A.G.    
2 Adriaans   J.P.    
3 Adriaans   R.M.E.    
4 Adriaans - Dekkers   K.    
5 Andriessen   M.    
6 Berg v.d. Rob    
7 Bergs   J.J.M.    
8 Berkel van A.    
9 Berkel van M.M.G.    
10 Berkel van B.J. (Blom)    
11 Berkmortel van den  H.A.M. (Ruud)    
12 Berkmortel van den  J.H.M. (Johan)    
13 Berkmortel van den  A.M.H. (Anna)    
14 Bloks   M. (Maarten)    
15 Bloks   A.H.M.    
16 Bloks   R.    
17 Bogaerd van de M.    
18 Bommel van J. (Jan)    
19 Boogaard van de      
20 Boogaarts   Fred    
21 Brand van den  J. (Joost)    
22 Brouwers   A.J.M.    
23 Burgt van der C.H.M.    
24 Colen   E.G.H.    
25 Colen   J.P.C.M.     
26 Cranenbroek - van Est   H.E.M.    
27 Daamen   L.    
28 Daniëls   N. (Nick)    
29 Daniëls   L. (Luc)    
30 Deelen   D.    
31 Deelen   L.F.J. (Luna)    
32 Dekkers   J.    
33 Dekkers   P.J.A.    
34 Dekkers   Harry    
35 Derksen   G.A.    
36 Deursen van H.M.F.    
37 Deursen van E.    
38 Dijk van M.P.H. (Maarten)    
39 Dijk - Tahalele van F.S. (Sylvie)    
40 Donders   R. (Rik)    
41 Duijnhoven van M.G.H. (Marcel)    
42 Dusol   F.    
43 Dusol   Th.    
44 Elsen van den  M.    
45 Engelen van J.L.F.     
46 Esdonk van S. (Sander)    
47 Esdonk van H.H.A.    
48 Essers   M.    
49 Essers - Oosterbos   M.A. (Cindy)    
50 Est van H.J.    
51 Giebels   M.    
52 Giesbers   W.G.F.    
53 Gijsbers   R.H.L. (Ralf)    
54 Gijsbers - Kaliuk   O. (Olga)    
55 Goedhart   P.    
56 Greef de T.    
57 Greef de Th. W.M.    
58 Hoeboer   P.    
59 Honings   J.A.P.    
60 Hoof van T.    
61 Hurk van den  Eline    
62 Hurk van den  J.H.M. (Jos)    
63 Janssen   A.    
64 Kesteren van P.    
65 Kimmenade van de  S. (Sietske)    
66 Klaasen   A. (Addy)    
67 Korff   M. (Michel)    
68 Kouwenhoven   A.C.    
69 Kreeftenberg   H.G.    
70 Langewouters   S. (Stefan)    
71 Leeuwen van R. (Ria)    
72 Letschert   M.S.    
73 Luyben   E. (Eef)    
74 Luyben   Ester    
75 Majoor   R.J.H.    
76 Manders   J.L.P.T.    
77 Martens   P.    
78 Matthijsse   E.    
79 Moorsel van R.M.A.T. (Roel)    
80 Neggers   J.A.M.    
81 Nooijen   Y. (Yentl)    
82 Oorschot van W.C.    
83 Oorschot van B.A.F. (Bas)    
84 Oorschot van K.A.M. (Kaat)    
85 Osch van M. (Marcel)    
86 Osch van A.H.M.    
87 Osch van J.    
88 Paijmans   B. (Bert)    
89 Pelzer   P.G.M.    
90 Peters   W.T.    
91 Peters   M.F.    
92 Putmans   M.J.    
93 Raijmakers   H.E.J. (Huib)    
94 Raijmakers   F.P. (Fleur)    
95 Rieter   G.J.H.    
96 Rijkers   W.    
97 Roefs   G.    
98 Rooijakkers   J.W.M.    
99 Sande van de  Mark    
100 Sommer   G.H.    
101 Stipdonk van Rianne    
102 Stiphout van J. (Jorg)    
103 Stiphout van M.M.E. (Meintje)    
104 Strijbos   R.P.M.G.M. (Robert)    
105 Swinkels   Berry    
106 Swinkels   Iza    
107 Swinkels   L.A.M.    
108 Swinkels - Brouwers   W.W.H.    
109 Termeer   I. (Isa)    
110 Thijssen   J.H.C.    
111 Thijssen   W.    
112 Toll   M.A.M.     
113 Veenstra   A. (Albert)    
114 Veijfeijken van Hr.    
115 Veijfeijken van J.P.G.    
116 Velden van de R.    
117 Veldwijk   R.A.    
118 Verbunt   Melina    
119 Verbunt   S.H.J. (Sander)    
120 Verdonschot   Henk    
121 Verstappen   A.T.G.    
122 Verstappen   J.W.J.    
123 Vervoort   P.T.J.    
124 Vijfeijken van A.T.C. (Frank)    
125 Vleuten van der C.    
126 Vorst van der A.M.F.    
127 Vries de J.H.M.    
128 Vries de H. (Harrie)    
129 Weijden van der M.A.J.    
130 Westerlo van de J.G. (Hans)    
131 Westerlo van de A.A.    
132 Wit de M.G.J.    
133 Wit de E.    
134 Wolf de F.P.E. (Fleur)    
135 Zanden van de  S. (Simone)